Kurumsal E-Posta

İl Müdürlüğü E-Posta adresi

Şube Müdürlükleri E-Posta Adresleri

Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü​35.cmybs@tarim.gov.tr
​Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü35.bsu@tarim.gov.tr
​Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü35.bus@tarim.gov.tr
​Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü35.gidayem@tarim.gov.tr
​Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü35.haysag@tarim.gov.tr
​İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü35.imi@tarim.gov.tr
​Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü35.kko@tarim.gov.tr
​Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü35.ktv@tarim.gov.tr
Arazi Toplulaştırma ve ​Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü35.atta@tarim.gov.tr

 

İlçe Müdürlükleri E-Posta Adresleri

Aliağa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü​

 aliaga@tarim.gov.tr

​Balçova İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 balcova@tarim.gov.tr

​Bayındır İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 bayindir@tarim.gov.tr

​Bayraklı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 bayrakli@tarim.gov.tr

​Bergama İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

bergama@tarim.gov.tr

​Beydağ İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

beydag@tarim.gov.tr

​Bornova İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

bornova@tarim.gov.tr

​Buca İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

buca@tarim.gov.tr

​Çeşme İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

cesme@tarim.gov.tr

​Çiğli İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 cigli@tarim.gov.tr

​Dikili İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

dikili@tarim.gov.tr

​Foça İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

foca@tarim.gov.tr

​Gaziemir İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

gaziemir@tarim.gov.tr

​Güzelbahçe İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

guzelbahce@tarim.gov.tr

​Karabağlar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

karabaglar@tarim.gov.tr

​Karaburun İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

karaburun@tarim.gov.tr

​Karşıyaka İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 karsiyaka@tarim.gov.tr

​Kemalpaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 kemalpasa@tarim.gov.tr

​Kınık İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

kinik@tarim.gov.tr

​Kiraz İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

kiraz@tarim.gov.tr

​Konak İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

konak@tarim.gov.tr

​Menderes İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

 menderes@tarim.gov.tr

​Menemen İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

menemen@tarim.gov.tr

​Narlıdere İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

narlidere@tarim.gov.tr

​Ödemiş İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

odemis@tarim.gov.tr

​Seferihisar İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

seferihisar@tarim.gov.tr
​Selçuk İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

selcuk@tarim.gov.tr

​Tire İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

tire@tarim.gov.tr

​Torbalı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

torbali@tarim.gov.tr

​Urla İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü

urla@tarim.gov.tr

 

''